Název

Popis

Vánoční turnaj, 26.12.2012
Rekordní počet hráčů se sešel na dalším ročníku vánočního turnaje,
který pořádal náš oddíl stolního tenisu. V kategorii mužů hrálo 29 stolních tenistů z Borkovan,Brna, Brumovic, Hrušovan u Brna, Hustopečí, Kobylí, Klobouk, Šitbořic, Telnice. Ženy byly 4 - z Brna, Hustopečí, Klobouk a Šitbořic. Z oddílové kvalifikace postoupili čtyři žáci z Klobouk do hlavní soutěže, kteří si na závěr zahráli o vítěze v žákovské kategorii.
Kvalitu soutěže mužů potvrdila účast 1 hráče s divizní soutěže ( Táborský-Agrotec Hustopeče),1 hráče z krajské soutěže 1. třídy (Volek-Sokol Kobylí) a 4 hráčů z krajské soutěže 2. třídy( Jangl a Novák J. st.-Sokol Kobylí a Kratochvíl se Šafaříkem Agrotec Hustopeče)
Všichni jmenovaní byli nasazeni do šesti skupin. Tyto hráče doplnil Ondřej Šťavík z Kobylí, který téměř bet tréninku (pracuje v zahraničí) v každém svém utkání dokazoval, že z abecedy stolního tenisu téměř nic nezapomněl.
Celou soutěží žen prošla bez porážky Dana Straková – Hustopeče.
Je to odchovankyně našeho oddílu. Neztratila se ani žákyně našeho oddílu Anetka Vodáková.
Žáci našeho oddílu po odehrání zápasů v základních skupinách mužů , ve kterých bratři David a Petr Blažkové vybojovali po jednom vítězství, odehráli mezi sebou soutěž o vítěze poháru v žákovské kategorii.
V turnaji jsme mohli vidět mnoho krásných zápasů ve všech třech kategoriích. Každý hráč kategorie mužů nejméně jednou prohrál. Vítěz
i ostatní medailisté byli známi až po posledním odehraném zápase. O pořadí na 1. a 2. místě( oba hráči po jedné porážce) a 3. a 4. místě (oba hráči 2 porážky)rozhodlo vzájemné utkání mezi nimi.